نحوه چاپ و ساخت تابلو نورانی لایت باکس

اگر شما نیز از جمله کسانی می‌باشید که درپی راهی جهت تبلیغات محصول ها و مارک خویش به صورت اثر گذار و با به کارگیری از صرفا یک راه و روش تبلیغاتی می گردند , ما درین مقاله قصد داریم شایسته ترین رویه تبلیغاتی که میتواند به تنهایی نقش یک سری ابزار تبلیغاتی را ایفا نماید و همینطور شایسته ترین سود را برایتان در بر داشته باشد را به تفصیل توضیح دهیم .

شیوه تبلیغاتی لایت باکس

این ‌شیوه تبلیغاتی , به کارگیری از لایت باکس ها است . حالا ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که لایت باکس چه می باشد , چه تلاش و چه مزیت هایی دارااست . لایت باکس ها تابلوهایی نورانی با محصول های متعدد آلومینیومی , کریستالی و … میباشند که در آنها از نوروروشنایی های LED و یا این که SMD جهت پخش یکنواخت نوروروشنایی به تصویر استعمال می شود . لایت باکس ها دارنده اشکال متمایز می باشند و در شرایط های گوناگونی مورد به کارگیری قرار می‌گیرند . به‌دنبال راجع به هرکدام توضیحاتی را ارائه خوا‌هیم اعطا کرد , با ما همراه باشید .

خصوصیت تابلو نورانی لایت باکس

http://www.samdhprint.com/%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3.html

لایت باکس ها محصولاتی فوق العاده میباشند که تحت عنوان روشی نوین در کارها تبلیغاتی محسوب می‌شوند . این تابلوهای نورانی دارنده خصوصیت های مخصوص به شخصی می باشند که در ذیر بیان شده شده‌است :

ارزش لایت باکس

متناسب با دارایی خویش روشی را برای آشکار کردن محصول ها و شناساندن برندتان به مردمان برگزینید . روشی تبلیغاتی از محصول تابلو لایت باکس ها , که می‌توانند به تنهایی جای همه روش های تبلیغاتی دیگر را بگیرند . ارزش این تولیدات نسبت به تلاش و مزایایشان دوچندان مطلوب و مقرون به صرفه است . بر طبق موردها متفاوتی این بها انتخاب می شود , مواقعی نظیر جور تابلو که داخلی و یا این که مطلوب فضای فرنگی باشد , کالا کادر تابلو , سایز و مقدار آن , روشنایی مستعمل و همینطور کمپانی سازنده , تمامی در انتخاب بها لایت باکس ها دخیل می‌باشند .

خانه طراحان سام , آفریننده بزرگ و دارای اعتبار اشکال لایت باکس کیفیت بالا و ارزان , شایسته ترین لایت باکس ها چه از دید کیفیت و چه از دید ارزش را ارائه میدهد . در ذیل لیستی از ارزش موقت لایت باکس کریستالی آورده شده‌است :

ارزش لایت باکس کریستالی

از خصوصیت های مثبتی که‌این تابلوهای نورانی دارا هستند , نصب دوچندان معمولی آنان است . شما به راحتی در هر مکانی که مایل باشید می‌توانید این تابلو ها را نصب کرده و به راحتی مورد استعمال قرار دهید . همینطور لازم به ذکر است که مجموعه کارشناسان خانه طراحان سام فعالیت نصب تابلو لایت باکستان را به صورت بدون‌پول و در سرعت بالا ترین زمان ممکن انجام می دهند . این تابلوهای نورانی را به صورت های متفاوتی می توان نصب کرد , مثلا به صورت استند , سقفی , دیواری , آویز و … امکان نصب شدن دارا‌هستند .

بده بستان تصویر

ممکن است پیش خویش تصور کنید اگر‌که در صدر از چهره یی داخل لایت باکستان استعمال کردید تا آخر بایستی به عبارتی بماند . اگر که اینطور نیست شما به راحتی می‌توانید چهره یی که داخل تابلو قرار داده اید را ردوبدل نمایید . این عمل به هیچگونه تخصصی احتیاج ندارد و اما در گونه های متعدد لایت باکس ها روند ای گوناگون دارااست . در نوعی از لایت باکس ها به اسم اسکرول لایت باکس, از بیش تر از یک تصویر استعمال می شود , همان مثلا پنج تصویر گزینش شده و روی آن بار گذاری می شود و در غایت بر پایه ی زمان دهی اتومات و یا این که دستی پی درپی این تصاویر را به نمایش میگذارد .

سفارشی سازی

شما می‌توانید لایت باکس موردنظرتان را همان گونه که می‌خواهید توصیه دهید . از سایر مزیت های فوق العاده این تابلو ها قابلیت و امکان سفارشی سازی آنها است .

اشکال لایت باکس

لایت باکس ها به صورت های متمایز ساخت می گردند . گوناگون ترین دسته لایت باکس لایت باکس پارچه ای است که تصویر بر روی پارچه ای مختص چاپ شده و جلوه ای بی غایت خوشگل داراست , همینطور این لایت باکس ها را می توان نیز در فضای داخلی و نیز فرنگی مورد به کار گیری قرار بخشید . اسکرول لایت باکس را نیز که پیش خیس ذکر کردیم , از اشکال دیگر لایت باکس ها می توان لایت باکس کریستالی که زیبایی و نازکی خاصی داراست , آلومینیومی که کاربرد فراوانی در صنعت های گوناگون مخصوصا در مترو ها دارااست , اسنپ کادر که پلکسی های حافظ چاپ در آنان حذف شده‌است , کادر لس که دست کم قاب در آن به عمل برده شده و تصویر بر روی پارچه چاپ می شود . لایت باکس های مگنتی هم همان گونه که از اسمشان پیداست پلکسی بوسیله مگنت هایی به کادر متصل است .

مزایای به کارگیری از لایت باکس در بازاریابی

بازاریابی , برندینگ و تبلیغات واژه و کلمه هایی می‌باشند که هر هر که در عمل تجارت و اموری از این قبیل باشد آن‌ها‌را به صورت جدا شنیده است . اگر‌که در ادامه کسب تجارتی غالب میباشید و میخواهید بازاریابی و برندینگ شرکت تان را به نحو احسن و با شایسته ترین برخورد انجام دهید , به به کار گیری از تابلو لایت باکس تصور کنید .

شما با استعمال از لایت باکس در بازاریابی بخش اعظمی از مشکلات استعمال از سایر روش های تبلیغاتی را به راحتی پشت راز می‌گذارید . محصولاتتان را به شیوه ای جالب و تعجب آور به نمایش بگذارید و به همین ترتیب چشمان مخاطبینتان را در جهت تولید ها و شرکت خویش خیره گردانید و با کشیدن آن‌ها در سمت خویش بر میزان فروشتان بیافزایید .

لایت باکس ها تولید ها و سرویس ها شمارا به نحوی گوناگون و اثر گذار به مردمان معرفی می نمایند و می‌توانند اسم مارک و طرح لوگوی شمارا در افکار به آسانی حک نمایند .

از مزایای ساختاری لایت باکس ها میزان مصرف برق و انرژی دوچندان پایینشان است . این تابلو ها دارنده استمرار و ایستادگی بالایی می باشند , به ویژه اشکال مطلوب فضای فرنگی که به صورت مقاوم خیس هم ساخته می‌شوند , تابلو لایت باکس قابلیت و امکان به کارگیری در نیز روز و نیز شب را دارااست و در هر دو صورت به خیر کار می نماید . درباره با بها لایت باکس و مقرون به صرفه بودنش نیز که پیشتر ذکر شد .

کاربرد لایت باکس

از جمله کاربرد های تابلو لایت باکس ها می‌تواند به به کارگیری از آنان در اشکال نمایشگاه ها جهت نمایش دادن تولیدها , اثرها هنری و سرویس ها , در هتل ها برای آشکار کردن مکان های تفریحی و سرویس ها و نقاط گوناگون هتل , مترو و پایانه های اتوبار همگانی , دکان ها و دکان ها اشاره نمود . به طور کلی می توان اعلام‌کرد که کاربرد با اهمیت لایت باکس ها نمایش دادن تصویر متبوع شما به صورت نور دار و با کیفیتی بالا است .

حرف پایان

دراین مقاله کارایی کردیم درباره با نکات مرتبط با لایت باکس ها تماما توضیحاتی را در اختیارتان در اختیار بگذاریم . مزایا و بها لایت باکس نکاتی می باشند که میتوانند شمارا راغب به به کار گیری از آنان در کارها تجارتی تان نمایند . لایت باکس موردنظر خویش را با بعدها مطلوب با وضعیت و شرایط تجاری خودتان از خانه طراحان سام پیشنهاد دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید .

+ تعداد بازدید : 129 |
نوشته شده توسط علی مرادی در شنبه 10 خرداد 1399 و ساعت 14:07
× بستن تبلیغات